Forum

Тарифікація Працівн...
 
Notifications
Clear all
Тарифікація Працівників Школи
Тарифікація Працівників Школи
Group: Registered
Joined: 2023-05-14
New Member

About Me

» передбачено, що фахівцям, які мають освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста або магістра (до введення в дію Закону України «Про освіту» - вищу освіту), установлюється 11-й тарифний розряд, а тим фахівцям, які не мають освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста (до введення в дію Закону України «Про освіту» - середньої спеціальної освіти), установлюється 10-й тарифний розряд. Вчителям, які мають освітній ступінь бакалавра, а також молодшого спеціаліста чи середню спеціальну освіту, ставка заробітної плати може бути встановлена на рівні як 10-го, так і 11-го тарифних розрядів. Нарахування заробітної плати освітян, які працюють в бюджетних установах здійснюється відповідно до єдиної тарифної сітки, що визначено постановою КМУ від 20.01.2021 р. Не зважаючи на зменшення зарплат, учителі працюють. За даними порталу, ситуація дещо інша. Аналогічна ситуація існує з іншими спеціалістами, наприклад лаборантами закладів вищої освіти, https://ukrainatoday.com.ua/ бібліотекарами, економістами, секретарями, юрисконсультами, психологами, механіками, коли їхня заробітна плата лише незначно або взагалі не відрізняється від заробітної плати техперсоналу, обслуговуючих заклад робітників нижчих тарифних розрядів.

 

 

№ 974 (далі - постанова № 974) посадові оклади та ставки заробітної плати педагогічних працівників усіх закладів та установ освіти, які фінансуються за рахунок державного та місцевих бюджетів, підвищено на два тарифні розряди. Крім того пунктом 16 Інструкції № 102 встановлено, що педагогічним працівникам установ охорони здоров’я, соціального захисту (крім дитячих будинків) ставки заробітної плати (посадові оклади) встановлюються в розмірах і на умовах, передбачених для аналогічних працівників установ освіти. № 1298» від 14.12.2016 р. Однак Положення № 43 та Положення № 245 втратили чинність 22 листопада 2022 року та 25 листопада 2022 року відповідно. 3 Додатку до Положення Мінпраці від 28.06.1993 № 43 (далі - Положення № 43) педагогічна робота з погодинною оплатою праці в обсязі не більш як 240 год на рік не вважалася сумісництвом, а тому не підпадала під дію ст. Крім того, за педагогічними працівниками збереглося 10%-ове підвищення відповідно до постанови КМУ «Про підвищення оплати праці педагогічних працівників» від 11.01.2018 № 22, що формує новий розмір окладу/ставки. № 557 з урахуванням змін, внесених наказом МОН «Про внесення змін до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557» від 20.01.2017 р. КМУ «Про підвищення посадових окладів науково-педагогічних працівників» від 23.01.2019 р.

 

 

Згідно з п. 2 цієї постанови підвищення посадових окладів педагогічних працівників навчальних закладів, які фінансуються за рахунок освітньої субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам, відбулося з 1 січня 2017 року. У результаті 2023-го розмір освітньої субсидії було урізано на 10% (до 87 млрд грн), про що заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев повідомив Укрінформу. Оклад у лютому 2023 року 8958,81 грн. Наведемо розміри посадових окладів педагогів у 2023 році. За словами Оксена Лісового Президент і віцепрем’єрка з економіки тримають проблему зарплат педагогів на контролі. Шевченка окремимУказом Президент встановив 2-кратні оклади (див. За наявності статусу «національний» та достатніх коштів спецфонду університети можуть підвищувати своїм працівникам оклади шляхом встановлення коефіцієнта до звичайних ЄТС-окладів. 2893 грн - січень-грудень (продовжує діяти ще з грудня 2021 року за Постановою № 29; не дивлячись на зростання мінімальної зарплати у жовтні 2022 року до 6700 грн базовий посадовий оклад та пов’язані з ним оклади за ЄТС у бюджетників не змінювалися). № 822 (далі - Постанова № 822) у черговий раз викладена на рік - до 01 січня 2024 року, хоча за Законом про освіту вже б мала працювати з 2023 року. Також Постановою № 822 передбачається затвердження нової схеми посадових окладів НПП.

 

 

У вищенаведеній таблиці зверніть увагу, що для деяких посад Наказ № 557 встановлює інтервал розрядів, наприклад декану - 20-22 розряди. Для ознайомлення наводимо найбільш поширені категорії педпрацівників, яких стосується дане підвищення, для наведено у таблиці нижче. 2 ст. 61 Закону про освіту є не тільки про найменший посадовий оклад педпрацівника, але й про найменший посадовий оклад НПП, - оклад НПП має бути на 25% вище від посадового окладу педагогічного працівника найнижчої кваліфікаційної категорії. У цьому випадку присвоєння кваліфікаційної категорії «спеціаліст» можливе тільки за тими педпосадами, які припускають наявність кваліфкатегорії. Однак на будь-яку роботу за сумісництвом, у т.ч. Кидайте свою роботу, закінчіть педінститут і йдіть на таку легку і високооплачувану роботу вчителя. Щодо оплати праці асистента вчителя - реабілітолога Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю керуватися документами, які регулюють освітню галузь чи соціальну сферу? Дотримання вищенаведених цифр безпосередньо впливає на оплату праці. Інструкція про оплату праці та розміри ставок заробітної плати професорсько-викладацького складу вищих навчальних закладів, затверджена наказом МОН від 02.04.1993 р. Серед них - надбавка за престижність педагогічної праці у розмірі 25%, допомога на оздоровлення та щорічну грошову винагороду у розмірі місячного посадового окладу. Тож далі розглянемо, як і в якому розмірі виплачується зарплата викладача 2023 року саме у цих закладів освіти.

Location

Occupation

https://ukrainatoday.com.ua/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: