Forum

Екстрасенс Роман Ше...
 
Notifications
Clear all
Екстрасенс Роман Шептицький: Є Всі Шанси, Що 2023 Рік Буде Переможним
Екстрасенс Роман Шептицький: Є Всі Шанси, Що 2023 Рік Буде Переможним
Group: Registered
Joined: 2023-05-14
New Member

About Me

Мольфарка Олена Стеценко прогнозує, що війна РФ проти України закінчиться не скоро, а лише через три роки. До того ж астрологиня передбачає, що в рф у 2023 році почнуться серйозні трансформаційні процеси, які в 2024-му почнуть стрімко розвиватися, тому росія буде занурена у свої внутрішні питання, а інтерес до України поступово зникатиме. Нагадаємо, астрологиня Яна Тимощук заявила, що у квітня Росія буде бити ракетамитри українських міста. Нагадаємо, раніше екстрасенс назвав дати ракетних ударів по Україні. Відомий маг й екстрасенс Сергій Кобзар дав свій прогноз щодо того, чим закінчиться війна в Україні, жорстоко та цинічно розв'язана Росією з повною силою у 2022-му році. Раніше ясновидець й екстрасенс Хаял Алекперов відповів на запитання, коли в Україні закінчиться війна. Таролог й екстрасенс Дмитро Дульський назвав приблизні терміни, коли почнеться мирна фаза у війні в Україні. Таролог стверджує, що там буде особливо "спекотно". Вона стверджує, що останній місяць весни принесе сумні новини. Відома тарологиня Ольга Стогнушенко стверджує, що розклад карт про закінчення війни в Україні свідчить, що бойові дії можуть завершитися стрімко і майже миттєво. Крім іншого вона говорила про те, https://ukrainatoday.com.ua/prorotstva-na-2023-rik-vid-vidomykh-ekstrasensiv/ що дії величезної країни повалять весь навколишній світ в сум'яття. Крім того, путін став ізгоєм у світі. Професійний астролог Ксенія Базиленко спеціально для читачів УНН підготувала прогноз щодо ситуації в Україні та світі на 2023 рік.

 

 

Екстрасенс, ясновидиця та фіналістка "Битви екстрасенсів" Марія Тиха відповіла на запитання, чи можливе підписання якихось домовленостей та договорів між Росією та Україною у 2023 році. Таролог і переможниця 15 сезону "Битви екстрасенсів" Яна Пасинкова зробила прогноз на травень і розповіла, що чекає на Україну. Сірий-Сільський Маг, екстрасенс, таролог, медіум, містик, ритуальний практик і півфіналіст 20 Сезону Міжнародної Битви екстрасенсів (Україна) Роман Шептицький зазначає, що в новому році Україні буде необхідно відновлення у всіх сферах життя. Про безцінний дар, що передається в родині кілька поколінь, політичний прогноз та універсальні поради для кожного на добре життя - в ексклюзивному інтерв’ю з Мариною Синявською. Власне, колись поради Марини просила і я. Власне, і Марину на світ вона приймала. Вона додала, що, починаючи з 2026 року, світ почне змінюватися. Про це Стеценко повідомила для YouTube-каналу "Мій світ". В інтерв'ю YouTube-каналу "КаПаБу" він розповів, що не варто будувати ілюзії та думати, що все буде, як в 1945-му, коли сіли й підписали капітуляцію. Своїм пророцтвом Пасинкова поділилася для YouTube-каналу "Прогноз".

 

 

Пасинкова також зазначила, що на Донецькому напрямку будуть "жорсткі бої". Наступ продовжувався, тяжкі бої тривали до глибокої ночі. Так, можуть бути несподівані ситуації, пов'язані з землетрусами. Так, за його словами, з 6 липня по 20 серпня Марс увірветься в земний знак Тельця. За її словами, розклад карт вказує на те, що ворожі війська знадобляться в якійсь іншій країні, тому Росія терміново забере своїх військових і зброю з України. До цієї жінки по пораду та допомогу звертаються люди не лише з Волині, а й із різних куточків України. Останнім часом часто звертаються хлопці, яких забирають в АТО, аби молитвами «поставила захист» від смерті. Тоді не дуже вірилося, що, зокрема, останнє можливе найближчим часом. Тим часом Україні поставлять якусь супер-зброю. Минув рік. І ось тепер, коли в РФ і справді спалахнули протести, а в Україні вбили Дениса Вороненкова - колишнього депутата російської Держдуми, який був готовий свідчити проти своєї країни, викриваючи в міжнародних судах її агресію проти України, я знову напросилася на відверту розмову. Не зустріти гідно білого щура - означатиме, що рік для родини може бути не таким вдалим. 2021 рік був досить серйозним та турбулентним для України. Щодо зими, Маклашевський розповів, що це також буде важкий період для громадян України.

 

 

Тому що період з 18 по 21 квітня буде катастрофічним. Тому неодноразово висловлювалися думки, що результат війни в Україні визначить і майбутнє Тайваню як незалежної держави, давши позитивний (або невтішний) приклад. А 11-го буде відчуватися позитивний вплив зірок, прогресивний та могутній. Надії Путіна на швидку перемогу не виправдалися перед обличчям запеклого опору українських солдатів і добровольців. Хоча ще раніше він заявляв, що Крим Україна вже не поверне, і хвалив Путіна за силу і рішучість. Хоча віртуальна реальність розвинулася останні кілька років, на думку провидиці, саме зараз вона проявить свою реальну дію. На думку таролога, почнуться "темні часи", які бувають перед "світанком". Поговоримо, як почнуться політичні вбивства у нас і заворушення в Росії… ↑ Як зброя з Північної Кореї може допомогти Росії? Що ж до стосунків, які складуться в майбутньому між українцями та росіянами, то Максим Гордєєв не став малювати райдужних картин: «Для Росії звичне явище воювати, вбивати, окуповувати. Хоч «не для преси» розповідала не лише про особисте, а й про те, якою бачить ситуацію на фронті, у зоні АТО і що чекає Україну в недалекому майбутньому. За словами Пасинкової, про ситуацію на фронті краще нічого не розповідати. За його розкладом, із середини вересня буде "заморожування" воєнних дій. Із середини травня 2023 року відновиться робота підприємств після тривалого простою, з’явиться можливість заробити, розпочати або розширити бізнес.

Location

Occupation

https://ukrainatoday.com.ua/prorotstva-na-2023-rik-vid-vidomykh-ekstrasensiv/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: