Forum

30 Березня - Дуже Х...
 
Notifications
Clear all
30 Березня - Дуже Хороший Аспект
30 Березня - Дуже Хороший Аспект
Group: Registered
Joined: 2023-05-14
New Member

About Me

Іноді у вільному світі ми робимо помилку, залишаючи й тримаючи когось занадто довго в кімнаті очікування. А сила НАТО в тому, що це найпотужніший політичний і військовий альянс у світі. Але, як відомо, Естонія беззастережно підтримує членство України в ЄС і НАТО. Пізніше на умовах анонімності представники української влади висловили американським медіа свої побоювання, мовляв ці переговори Вашингтон може використовувати, щоб обговорювати з Москвою членство України в НАТО. Тому що якщо членство відбудеться, це означає, що ми маємо почати війну проти Росії, яка все ще є ядерною державою. Це означає, що жодна нація не ставить це під сумнів. Адже зараз нація єдина як ніколи, й ті, хто в минулому критикував президента, зараз ідуть за ним. Експерти впевнені, що Україна вже переламала хід війни на свою користь, тому з новими наступами ЗСУ російські війська все більше втрачатимуть здатність битись та реагувати на атаки. Експерти американського інституту вивчення війни ISW попереджають, що українцям потрібно бути готовими, що війна може все ж таки затягнутись до 2023 року.

 

 

Одна із причин - українцям загрожує брак фінансів. Після 2018-го року почнеться відродження та перехід українського народу на новий рівень розвитку. Також, за словами астролога, можливий новий рівень розвитку ринку землі. За словами політолога, новий пакет військової допомоги від США розрахований на тривалий термін. За словами самого президента Байдена, наразі серед союзників немає єдності щодо запрошення України до НАТО. І, звісно, для України стати членом НАТО прямо зараз, коли ще триває війна, як це не сумно говорити, але це не відбудеться у Вільнюсі, бо країни НАТО не готові до повномасштабної війни з Росією. «Сім місяців велика війна, люди загинуть через зло / Руан, Евре не підкорються королю». Українцям доведеться змиритися з цими термінами. На цьому власне й наполягає Київ: щоб вже у Вільнюсі Альянс офіційно оголосив про політичне запрошення України до блоку й почав розробку "дорожньої карти" з чіткими термінами вступу. Вторгнення, нагадаємо, відбулося також без офіційної мобілізації в росії, яку Путін оголосив сильно пізніше, після катастрофічних провалів на всіх напрямках фронту. Український військовий експерт та історик Михайло Жирохов зазначає, що питання мобілізації не про сьогодні, це скоріше середньострокова перспектива.

 

 

Політолог Андрій Вігірінський цілком підтримує Нарожного та зазначає, що західні аналітики у своїх прогнозах припускають, що бойові дії в Україні можуть затягнутися. Паралельно з цим американська преса повідомила, що в квітні група колишніх високопосадовців США мала зустріч із Лавровим, щоб закласти фундамент для переговорів про припинення війни в Україні. І Білий дім знав про таку зустріч. Думки різні, люди в Центральній Європі й, можливо, навіть в Америці мають просто інше сприйняття, ніж ми. Затемнення можна буде побачити в Америці та Східній Азії, а найбільше воно позначиться на емоційному стані людей. У цей час можуть відбуватися різноманітні повернення: ідей, людей або речей. За його словами, в цей час лінія фронту звузиться і чимось нагадуватиме АТО. В інституті війни наголошують, що за цей час окупанти можуть встигнути відновити певну оборонну лінію, що може уповільнити звільнення українських територій. За його словами, окупанти мають перевагу над ЗСУ в кількості солдатів та артилерії. Німеччина також запланувала постачання певних видів зброї на 2023 рік. Такі висновки можна робити з огляду на постачання нового озброєння для української армії. Звісно, кожен має право вирішувати, вірити популярним у мережі астрологам та екстрасенсам у питаннях реальної війни, де щодня гинуть безневинні українці та хоробрі військовослужбовці української армії. Звісно, що зараз триває контрнаступ, але для його продовження потрібна буде нова підготовка, - зазначають в ISW.

 

 

Станом на сьогодні можна говорити про те, що країни, які підтримують Україну, усвідомлюють, що війна затягнеться щонайменше на рік. Ми зруйнували те, над чим Росія дуже довго працювала. Це не добре. І це створює сіру зону, яку Росія намагається використати. Як вона розповіла в інтерв'ю YouTube-каналу TOP, у 2023-му році ще такого підйому чекати не варто, це відбудеться у 2024-му. "Це буде підйом, коли ми почнемо щось накопичувати. Та й те - 2024-й рік десь приблизно з восьмого місяця, де це буде більш-менш працювати", - каже астрологічний експерт. Якщо чекає Україну найближчим часом 2023 буде люта зима, що промерзнуть дороги, то на лютий 2023 року, - зазначає експерт. Так воно зветься. Якщо у вас устав, статутні документи - там вважається, що у вас «хресна мати» (чи як воно там зветься?) є у Москві, то нас це абсолютно не влаштовує. Так. Безумовно, ми перебуваємо в зоні постійного ризику. Дізнайтеся, що очікує вас протягом 2022 року, за допомогою тарологічного прогнозу на рік від езотерикині Олени Кузьмич. Тарологиня Людмила Хомутовська вважає, що перемога на полі бою очікує на Україну у 2023 році. Доктор Барбара Занчетта з факультету вивчення війни Королівського коледжу Лондона вважає, що ключем до закінчення війни є саме Росія. Путін іде й Росія розвалюється?

Occupation

що чекає Україну найближчим часом 2023
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: