Forum

Когда Закончится Во...
 
Notifications
Clear all
Когда Закончится Война В Украине: Данные Астрологов
Когда Закончится Война В Украине: Данные Астрологов
Group: Registered
Joined: 2023-05-14
New Member

About Me

Також російський президент стверджував, що вісім областей України їй не повинні належати. Екстрасенс стверджував, що небезпека може походити від об’єднання Південної Кореї, Китаю та Японії. Він вирушив у західну частину країни, бо бачив, що там безпечно, але зараз повернувся до Києва і стверджує, що його вибухи не лякають. Після того, як герой Зеленського повернувся до влади, Україна знову стала єдиною. Авторитетні українські астрологи дають різні передбачення з приводу того, коли може закінчитися війна в Україні. Ніхто не міг зрозуміти, що в його словах йдеться про Україну, вважалося, що якщо війна почнеться, то вона торкнеться насамперед Парижа. Він сказав, що війна йде через «російські руки», і його прогнози кажуть, що є країна, яка буквально вистачає зубами не своє і не хоче відпускати нічого. Коли розвалпоследние пророчества и прогнозы от Алекперова на следующий 2023 годться Україна прогнози на 2023 рік? У зв’язку з цим виникає лише одне питання, коли Україна розвалиться у 2023 році? Україна в останній місяць літа буде отримувати багато допомоги від Заходу. Очікуються дуже жорсткі протистояння, і це навіть при тому, що допомоги Україні надається більше, ніж достатньо.

 

 

Вікулова каже, що найбільш напруженими датами війни в Україні будуть 4, 7, 13 квітня. Другий варіант - повернення до ситуації до початку війни з Україною. За його словами, після закінчення зими розпочнеться новий етап війни. Цікаво, що провісник Нострадамус передбачив велику війну в Європі, яка розпочнеться у 2022 році, ще задовго до початку цієї події. Нострадамуса трактують як посилання на війну Росії проти України з переходом у Третю світову. Тобто 20% України та більшу частину Донецька та Луганська. Окреме пророцтво Хаяла Алекперова про Зеленського відсутнє, тож можна припустити, що нічого поганого з президентом України не станеться. Сестра Хаяла свого часу (незадовго до початку воєнних дій в Україні) також брала участь у вищезазначеній програмі. За 4 дні до початку цієї події в Україні він відправив свою сестру з України на батьківщину. Провісник вважає, що агресивність сучасного світу можна трохи пояснити тим, що сьогодні активовано Марс, і на цьому ґрунтується гороскоп Хаяла Алекперова для України на 2023 рік. Однак прогнози Хаяла Алекперова на 2023 рік для України, який є двічі переможцем популярного телешоу «Битва екстрасенсів», заслуговують на увагу. Популярный болгарский ясновидящий Божидар Караджов в телешоу на телеканале «Новая телевиз» предположил, что нынешний премьер Бойко Борисов станет президентом Болгарии, а война в Украине закончится в июне, сообщают Патриоты Украины.

 

 

По его словам, летом этот конфликт закончится навсегда. Всех украинцев беспокоит один вопрос - когда закончится война? Сегодня самые частые вопросы, которые нам бесконечно задают, такие: чего же все-таки Россия хочет от украинцев и не жалко ли солдатам и руководству простых людей? Собственно, заминка наступления первых дней операции и исключительное миролюбие российских ВКС в отношении военных частей и живой силы, то есть простых солдат ВСУ, может объясняться ожиданием разумных поступков от украинского генералитета. То есть велика вероятность появления теневой экономики, вследствие чего значительная часть денежных средств не будет попадать напрямую в страну для ее развития, а будет уходить из нее различными обходными путями. Во-первых, все еще сохраняется надежда, что общественное мнение и санкции додавят российское руководство и в переговорах будет выбран план-минимум, подразумевающий лишь признание независимости ЛДНР. Жители Украины должны понимать, что 2022 год будет связан с испытаниями, но их можно преодолеть. Стоит рассмотреть наиболее важные предсказания от Мессинга для Украины на 2022 год. Активні бойові дії закінчаться ближче до закінчення 2022 року, але й у 2023 році можливі подальші спалахи якихось боїв по Україні.

 

 

Одна з найсильніших екстрасенсів України Рубіна Цибульська дала прогноз для України в 2022 році за місяцями. Розпадеться Україна чи ні - це все передбачення екстрасенсів та астрологів, прогнози політиків та експертів, частина з яких можуть бути агентами впливу тієї чи іншої сторони. Раніше фіналіст шоу "Битва екстрасенсів" Денис Маклашевський зробив прогноз для України на осінь. Перший етап за його словами - це запровадження польських військ у західні області України. Необхідно розподілити західні області - Польщі, Румунії та Угорщини. Однак після того, як Росія розпочала вторгнення в Україну, і вся Європа обурилася цьому, інтерпретацію цього передбачення було переглянуто. Можливо, Росія підпише договір про капітуляцію, і це стане новою можливістю для розвитку України, зокрема для того, це стане плацдармом для налагодження економічної системи в країні. Є припущення, що у вересні Росія оголосить про приєднання Донецька, Луганська, Херсонської та Запорізької областей. Поділ відбувається на 28 областей. Чому це все відбувається? И тем не менее разрешиться этот кризис может как раз в результате переговоров России с ЕС, если обе стороны согласуют свои, в общем-то, схожие задачи: создать на Украине буферную демилитаризованную зону. Также планета имеет и некоторое отношение и к 7 Дому, что несет хорошие вести и говорить о помощи со стороны мирового сообщества.

Location

Occupation

последние пророчества и прогнозы от Алекперова на следующий 2023 год
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: