Forum

Программа Медицинск...
 
Notifications
Clear all
Программа Медицинских Гарантий 2023: Пакеты Услуг И Спецификации
Программа Медицинских Гарантий 2023: Пакеты Услуг И Спецификации
Group: Registered
Joined: 2023-05-14
New Member

About Me

І сьогодні, звичайно, такі засоби масової інформації… Але сьогодні у нас склалася ситуація, що ми змушені роздержавити також і засоби масової інформації Міністерства оборони України. Далі Міністерство оборони змушене буде роздержавити і цю реформу відбути. Ви знаєте, ми провели певну ревізію, що сьогодні існує у ЗМІ в Міністерстві оборони. Ви підтримаєте, так, таку пропозицію? Ага, вибачте, вибачте, правок просто немає, так, і тому я не можу їх найти. Всі підтримують, так, колеги? Закон прийнятий. Вітаю автора з успішно прийнятим законом, колеги. І я ставлю на голосування проект Закону 4564 про внесення змін до деяких законів України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про адміністративні послуги" лишень за основу, колеги. Шановний головуючий, шановні депутати, цим законопроектом, який розглядається, пропонується виключити із статті 8 Закону України "Про альтернативні види палива" частину третю та четверту, яким передбачено обов'язкове включення до Державного реєстру виробників рідких біологічних видів палива і біогазу у порядку, що визначено Кабінетом Міністрів.

 

 

Зокрема, зараз стоїть проект Закону про внесення змін до деяких законів України (щодо створення друкованих засобів масової інформації Міністерством оборони України та військово-цивільними адміністраціями на час проведення АТО). 1 ст. 31 Закону оплату праці: якщо працівнику, який виконав місячну норму праці, нарахували зарплату в меншому розмірі аніж мінімальна зарплата врача в Украине 2023, то роботодавець проводить доплату до її рівня, яку виплачує разом із зарплатою. Отже, я ставлю наступну пропозицію: направити у комітет для підготовки на повторне перше читання проект Закону 4564. Прошу підтримати, прошу проголосувати. Прошу зайти в зал, сконцентруватись. Шановні колеги, прошу зайти в зал, приготуватися до голосування. Отже, я ставлю на голосування наступну пропозицію: повернути у комітет для підготовки на повторне перше читання. Переходимо до прийняття рішення і я прошу всіх приготуватись до голосування. Ми відразу переходимо до прийняття рішення. І ми переходимо до його розгляду. То есть, объясняет автор, медучреждения, заявляя, что имеют необходимый медперсонал для предоставления той или иной медицинской услуги, на самом деле его нет, а оплаты за пакетами получают. Последнее время врачам стараются повысить доходы, предусмотреть наличие бонусов и льгот, но, тем не менее, остались профессии в медицинской сфере, где работники получают оклады 6-8 000 гривен. Также КМУ было принято решение о присоединении больницы Феофании к оказанию медицинской помощи по программе государственных гарантий медицинского обслуживания населения.

 

 

Якщо звернутись до примітки 1 додатка 1 до постанови КМУ від 30.08.2002 р. Медзаклади, які фінансуються за єдиною тарифною сіткою, зобов’язані дотримуватись цієї постанови. Ці пільги більше не застосовуються до біопалива, саме тому потреби у веденні цього реєстру немає. Простою мовою кажучи, держава повинна вести реєстр біопалива, якщо до нього застосовуються пільги. І також я хочу зазначити, що минулого разу, коли цей законопроект ставилось, ми також комітетом пропонували проголосувати за основу та в цілому, підтримали це тільки 196 депутатів і зараз ми витрачаємо зайвий час Верховної Ради для того, щоб розглядати цей законопроект. КРУЛЬКО І.І. Уряд не має права без Верховної Ради створювати нові бюджетні програми. КРУЛЬКО І.І. В мене є запитання. Я запрошую до доповіді голову Комітету свободи слова та інформаційної політики Сюмар Вікторію Петрівну. Я запрошую до доповіді голову підкомітету Комітету з питань палично-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки Рябчина Олексія Михайловича. Шановні колеги, здавалось би не дуже цікаве питання, але насправді дуже важливе у контексті національної безпеки і оборони України. Ну наприклад, у нас є видання "Флот України". От флоту нема, а видання "Флот України" є, да.

 

 

Звісно, там є дуже багато абсурду, тому що там є чотири видання. У нас Міністерство оборони видає чотири видання, працює 200 журналістів. Це дійсно ті речі, які дозволяють визначити когенерацію, яка працює на альтернативних джерелах енергії, і саме дасть можливість спростити і підсилити кроки до енергонезалежності країни. У даному законопроекті, який ми розглянули до другого читання, мова іде про можливість Нацради накладати штрафи. Тому що сьогодні Нацрада має можливість винести попередження, два попередження означає фактично позбавлення ліцензії, непродовження ліцензії для телерадіокомпанії. Нацрада з питань телебачення і радіомовлення. Прошу проголосувати і прошу підтримати за основу 4564. Будь ласка, прошу голосувати. Будь ласка, голосуємо, колеги. Будь ласка, голосуємо, 4618. Будь ласка, прошу підтримати. Будь ласка, Вікторе Михайловичу. Прошу проголосувати. 5008 - скорочена процедура. Прошу проголосувати за повернення. Прошу голосувати повернутись, за повернення, будь ласка. Колеги, тепер я знову ставлю в другому читанні та в цілому 4618. Прошу підтримати. Но зараз цих пільг немає, саме тому пропонується підтримати законопроект у другому читанні і до нього не надійшло жодної поправки. Тому я пропоную цей законопроект підтримати і взагалі рухатись далі по впровадженню більш простої, якісної системи залучення альтернативних джерел енергії до використання як в побуті, так і промисловості. Я прошу підтримати пропозицію… Я дуже прошу повернутися всіх.

Location

Occupation

зарплата врача в Украине 2023
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: