Forum

: Які Кримінальні С...
 
Notifications
Clear all
: Які Кримінальні Справи Допомогли Розкрити Проєкти СТБ
: Які Кримінальні Справи Допомогли Розкрити Проєкти СТБ
Group: Registered
Joined: 2023-05-14
New Member

About Me

Більш точний прогноз можна буде робити, я думаю, не раніше осені. Характер бойових дій не дозволяє робити точний прогноз, скільки триватиме ця війна. Там погоджуються з тим, що війна завдасть РФ масштабних збитків. Жирохов також додає, що мобілізацією РФ готується до війни на виснаження. Ми змогли стримати Радянський Союз з кінця Другої світової війни і до того, як Радянський Союз впав на початку 1990-х, ми могли б зробити те саме з набагато слабшою Росією». Чи можуть там бути в результаті того, що ми будемо називати поразкою Росії, а в Росії будуть називати закінченим спецоперації, якісь відцентрові рухи. «У Росії потрібно, щоб кілька людей випали з вікон, навіть якщо вони не відомі чи видатні, щоб надіслати повідомлення людям поблизу влади, що їм краще вважати, що вони говорять. Війна Росії проти України усі ці роки, та й загалом - руйнівна політика Путіна навряд чи ведуть країну у світле майбутнє. Війна в Україні стає частиною широкої боротьби за те, яким буде майбутнє світу.

 

 

Однак спокою в Україні не буде до 2027 року. Їм для спокою тільки туману й треба. І треба до цього готуватися. Чаклун Влад Кадоні та відьма Олена Голунова дали страшне передбачення на поточний рік, а також великі екстрасенси та ясновидці розповіли до чого готуватися людству. Ну єдине, що можна зауважити, що Ічкерія на той час, скажемо так, от мала великі проблеми і це точка, з якої так само буде починатися фрагментації Росії. Ічкерія буде вільною країною. За цей час він практично наздогнав США за основними показниками могутності. США не хочуть дестабілізації на стратегічному рівні, розповсюдження ядерної зброї, бояться нової гонки озброєнь. Я не думаю, що це буде з урахуванням, із застосуванням зброї, це буде зовсім інше. На Московії є певна кількість ядерної зброї, от це і є той чинник, який на сьогоднішній день є певним гальмом в цьому процесі». На її думку, вирішальним буде п'ятниця, 1 квітня, так як в цей день буде молодик. На весь світ ! На це питання поки ніхто не може дати відповідь. Пізніше, 25 грудня, Путін заявив, https://ukrainatoday.com.ua/prorotstva-na-2023-rik-vid-vidomykh-ekstrasensiv/ що причиною війни проти України є начебто політика «опонентів Москви», тоді як метою Росії є «об’єднання російського народу».

 

 

Нагадаємо, раніше колишній головнокомандувач об'єднаних сил НАТО в Європі Джеймс Ставрідіс заявив, що війна Росії проти України, швидше за все, завершиться через чотири-шість місяців і перетвориться на своєрідний заморожений конфлікт. «Сім місяців велика війна, люди загинуть через зло / Руан, Евре не підкорються королю». Гряде велика війна, яка принесе Україні безліч бід. Україні очікують втрати у багатьох сферах, але народ переживе і впорається з труднощами. Проте Путіну не вдасться приховати свої втрати чи інші злочини. Проте зараз стабільності режиму Владіміра Путіна досі ніщо не загрожує. І ось ця маса, яка сьогодні підтримує Путіна і путінську Росію, тобто імперську політику цього державного утворення, ось ця маса має бути позбавлена найголовнішого інструменту в їхній, такій, зіпсованій свідомості, як великодержавність, як великодержавний шовінізм: ми найголовніші, ми найбільші, у нас багато ресурсів. Хоча це й не має особливого сенсу, бо в Росії і без нарощування її дуже багато. Тому Захід має зробити так, щоб це не могло повторитись». «Ось Захід може сказати: ой як добре, нарешті мир, нарешті все в порядку. Це те, що, ще раз наголошую, дуже бентежить Захід. Мінімум 10 років Китай говорить про те, що хоче переглянути правила того, як працює світ. «Якщо підтримка Заходу залишиться сильною, Україна виграє цю війну, і в тому випадку, якщо Росія вирішить, що вона хоче продовжувати агресивну зовнішню політику, тоді Сполучені Штати, їхні союзники по НАТО та партнери, такі як Україна, працюватимуть разом, щоб переконатися, що Росія отримає просто величезний опір скрізь, де може захотіти зробити агресію.

 

 

Росія цим і користується. Але оскільки війна ще триває, то ми можемо тільки гадати - якою Росія буде після? Але батьки впевнені, що їхню дочку, господаря будинку та його дружину хтось убив. Але це не означає, що розпад чи напіврозпад неможливий. Розпад чи напіврозпад - це один із варіантів розвитку ситуації. Не перший рік поспіль антидискримінаційна експертиза ставить акцент на боротьбу зі статевим відмінностями. Провісник вважає, що агресивність сучасного світу можна трохи пояснити тим, що сьогодні активовано Марс, і на цьому ґрунтується гороскоп Хаяла Алекперова для України на 2023 рік. Громадянська війна на просторах біля України призведе до того, що почнеться війна така ж в Україні, між людьми, які загалом зберігають якусь ідентичність російської мови і тими, хто її принципово не приймають. «Я думаю, що дуже небажаний сюжет розпаду Росії для всього світу, насамперед для України. Ось я думаю, що це найправильніший шлях. Ось приблизний переклад першого: «Навколо великого міста / у полях та місті розмістять солдат / на Париж готуватиметься атака, Рим буде залучено / на мосту почнеться великий грабунок». Ну гаразд мамо. Але він був одружений…

Location

Occupation

https://ukrainatoday.com.ua/prorotstva-na-2023-rik-vid-vidomykh-ekstrasensiv/
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: