Forum

shondahahn24856
 
Notifications
Clear all
shondahahn24856
shondahahn24856
Group: Registered
Joined: 2023-05-14
New Member

About Me

Дізналися, скільки зароблять медики, які працюють в міських і обласних закладах охорони здоров’я. Варто розуміти, що в секторі охорони здоров’я оплата праці значно різниться між самими закладами, а також у різних частинах країни. Національна служба здоров’я України надала дані по зарплатах працівників у більше ніж 2000 медичних закладів. І це навіть більше, ніж у лікарів у багатьох інших закладах. Втім це виняток, адже у інших закладах зарплата санітарів не дотягує до 10 тисяч, лише у двох лікарнях перевищує 9 тисяч, а у більшості випадків коливається у межах 6,5 - 8 тисяч. А зарплата лише зростає. Однак непогану зарплату пропонують не лише у містах, а й у маленьких населених пунктах, наприклад, зарплата лікаря-інфекціоніста у Добровеличківці становить 20 тис. Однак Постанова № 822 так і не почала діяти. № 1298, то посадові оклади (тарифні ставки, ставки зарплати) з 1 січня 2017 року розраховують виходячи з розміру посадового окладу (тарифної ставки) працівника 1 тарифного розряду, установленого в розмірі прожиткового мінімуму для працездатних осіб на 1 січня календарного року.

 

 

Адже законопроектом № 3430 передбачається норма про укладення до 1 вересня 2020 року безстрокових трудових договорів з керівниками та педагогічними працівниками закладів загальної середньої освіти, які отримують пенсію за віком, у випадку якщо безстрокові трудові договори з відповідними особами були припинені лише на основі статті 22 Закону України «Про повну загальну середню освіту». Уряд України планує ввести надбавки за стаж роботи. Обсяг навантаження - 1,25 ставки з 1 січня 2021 року, стаж медичної роботи - 17 років. Лікар з надання ПМД може прийняти рішення про надання окремих послуг ПМД за місцем проживання (перебування) пацієнта або з використанням засобів телекомунікації відповідно до режиму роботи надавача ПМД. Мінімальний базовий оклад для: лікарів, медичних сестер, фармацевтів, фізіотерапевтів, лабораторних діагностів та інших категорій медпрацівників установлено в Законі про порядок визначення мінімального базового окладу для окремих працівників медичних установ. Лікарі є одними з найважливіших працівників під час війни, коли медзаклади заповнені пораненими військовими, до яких додаються й усі інші пацієнти. Лікарі побоюються, що їм скасують доплати, і заплатять лише мінімальну заробітну плату. Підкажіть за якими посадовими окладами начисляєте заробітну плату вчителям у школі.? Знову зрівняли заробітну плату бухгалтера з вищою освітою що виробляє на свою зарплату і працівника з 1 чи 2 тарифним розрядом якому дотягують доплатою до мінімалки.

 

 

Співробітники з низькими розрядами отримують такі щомісячні виплати, які не дотягують до "мінімалки". Фахівці загальної практики в більшості країн отримують менше, ніж їх вузькоспеціалізовані колеги. Всі цифри - до вирахування податків, які становлять близько 20 %. Тобто на руки працівники отримують на 1/5 менше, ніж вказано у звіті. До слова, на початку 2020 року польський працівник в середньому отримував 4 тисячі злотих на руки. Проте 337 тисяч він заробив на індивідуальній практиці, а 92 тисячі - у лікарні. Тоді ж уролог, завідувач одного з відділів лікарні мав понад 446 тисяч злотих на рік (37,2 тисячі злотих за місяць). Відповідно до його даних, професор, кардіолог та директор лікарні отримував 540 тисяч злотих на рік (45 тисяч злотих за місяць). Молодший медичний персонал (санітари) найбільше цінують у міській лікарні №3, де їм платять майже 11 тисяч на місяць. У міській лікарні №3 та у центрі сучасної онкології медсестри заробляють більше 12 тисяч гривень. Добре платять ветеринарам, у великих містах ця професія є дуже затребуваною і за неї пропонують понад 20 тисяч гривень.

 

 

Але вас послухати, то тільки потрібна професія лише вчителя, лікаря, себе рахуєте богами! Але… До прикладу, заробітна плата хірурга заледве сягає 15 тисяч гривень», - зазначила депутатка. Наприклад, в лікарнях Білостока середня зарплата лікаря-ординатора з урахуванням чергувань складає близько 2500 у.о., лікаря другого ступеня з урахуванням чергувань - близько 1700 у.о., лікаря першого ступеня - приблизно 1500 у.о. Наприклад, у 2017 році компанія Sedlak & Sedlak опублікувала рапорт із зарплатами медпрацівників у Польщі. Уряд встановив мінімальні зарплати фармацевтичних, медпрацівників та фахівців з реабілітації медзакладів державної та комунальної власності на 2023 рік. Це означає, що додаткові фінанси будуть практично повністю витрачені на підвищення базових ставок медпрацівників. Це свідчить про те, що ринок праці відновився на 60%. Найбільша кількість вакансій наразі у Київській, Львівській, Дніпропетровській, Одеській та Івано-Франківській областях. ’я Польщі. Це стало можливим завдяки угоді від 5 листопада 2021 р., яка була підписана Тристоронньою групою, web page створеною при МОЗ. Дані штаб-квартири НФЗ демонструють, що в 2021 р. Хоча з липня 2021 р. Хоча заробітна плата різних клінік близька одна до одної в кар’єрній клініці, різниця в доходах лікаря-резидента більша. Яка різниця скільки получать, в них з кишень вивалюються хабарі, аж соромно дивитись, для чого їм ще зарплата! Погодинна зарплата зросте на 1,2 грн - до 40,46 грн.

Location

Occupation

web page
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: