Forum

Пророцтва Про Донба...
 
Notifications
Clear all
Пророцтва Про Донбас На 2023 Рік
Пророцтва Про Донбас На 2023 Рік
Group: Registered
Joined: 2023-05-14
New Member

About Me

Росс прогнозував, що у березні ЗСУ почнуть наступати по всіх напрямках. Таролог Макс Гордєєв наприкінці грудня прогнозував, що енергопостачання в Україні стабілізується аж у червні, бо нам "щось обіцяють, але не виконують". Тим часом Україні поставлять якусь супер-зброю. Про це заявив і ведичний астролог Алакх Ніранджан: США та Європа з травня до червня ухвалять активні рішення для допомоги Україні та максимальних постачань зброї. Таролог і астролог Яна Тимощук розповіла, що окупанти зосереджуються біля кордонів і можуть завдавати ударів по деяких містах. Українська відьма-некромант Марія Тиха розповіла, що у березні найважча ситуація буде на Сході - під ударом окупантів будуть Донецька і Луганська область. Екстрасенс, тарологиня і медіум Анна Атаманова заявила, що у березні на Київщині "буде страшно" і окупанти цілитимуть у якісь установи. Його наступник "буде згоден на все", і це - мер Москви Собянін, "найбільш пристойний російський лідер". Цей конфлікт передуватиме війні, яку "буде пролито на всі народи" (вірш 3). Менше ніж за 50 років після закінчення Громадянської війни розпочалася перша з двох світових воєн. Такі пророцтва мають допомагати нам зміцнювати віру в Христа і Його обраних служителів.

 

 

Його прогнозували практично всі езотерики, маючи на увазі нову атаку на Київщині та інших прикордонних напрямках. Під ним мали на увазі тези, які жорстко суперечать позиції офіційної науки або визнані антинауковими: астрологія, екстрасенсорика, хіромантія, креаціонізм, гомеопатія, пласка Земля, антивакцинація, конспірологія, уфологія, ВІЛ-дисидентство, а також нав’язування різних ірраціональних фобій на зразок страху ГМО або гомофобії. У березні мали б з’явитися сигнали того, що Путін хоче зупинити війну і готовий відступити. Екстрасенс Роман Шептицький запевнив, що "у березні буде судний день для ворога", і назвав переломними датами 2-3 і 23 березня. На початку березня буде така ж ситуація. Як можна зрозуміти, пророцтво Хаяла, коли закінчиться війна на Донбасі, теж свідчить про те, що ситуація виявиться досить сумною, а подолати численні проблеми буде не так легко, як хотілося б цього. В умовах світової кризи нерозумно сподіватися на те, що ситуація за один рік може кардинально змінитися. Росія не капітулює, проте у ній може змінитися влада, каже він. Тарологиня Олена Бюн заявила, що у перші десять днів березня Росія ймовірно не влаштовуватиме масовані ракетні удари по Україні (один із таких ударів відбувся 9 березня). Астролог Олексій Кириченко розповів, що в кінці лютого Росія може влаштувати кілька масованих атак, а найнебезпечнішим містом буде Бахмут.

 

 

Раніше Росс розповів, що на Росію чекатиме цілковита поразка вже в березні-квітні 2023 року. Дмитро Уранус розповів, що 27-28 лютого будуть дуже небезпечні. Дмитро Уранус сказав, що кінець лютого буде складним для України. Ніхто не знає, коли буде кінець війни", - відмітила мольфарка Марія. Відьма-некромант Марія Тиха, навпаки, передбачила, що війна закінчиться "не цього року". Екстрасенс Марія Тиха в кінці лютого розповіла про свій віщий сон, що ось-ось буде масований ракетний обстріл. " прогнозувала "стратегічний удар" 26 лютого. Усі очікували чогось жахливого 24 лютого. Можливо, ukrainatoday.com.ua йшлося про "великий наступ"? А йшлося власне про війну 2022 року, і навряд чи є щось більш точне й змістовне, що могло б окреслити цю війну, аніж піввікової давності пророцтво Павла Штепи. Як росія програє, Китай зразу йде в Сибір, Японія бере Камчатку", видав своє пророцтво світового порядку віщун Василь Марчук з Микуличина. Ось, наприклад, ІМІ проаналізував, як це робить росія. Утім Детектор медіа проаналізував, що, якщо вірити медіа, Путін уже перехворів на рак усього, відійшов від влади та помер кілька разів. Величезна кількість протестних виступів на території всієї держави призведе до захоплення державної влади. Це перехід на 2024 рік, коли буде звільнено три особливі території - Донецьку та Луганську області, а також Крим.

 

 

Це вже геть у жодні ворота не лізе. Це впливає на моральний дух народу, від якого під час війни залежить здатність країни оборонятися. Це війна ідей. Ідей і законів Сотворителя Всесвіту з ідеями і законами Руїнника Всесвіту. Якщо важливо знати, коли закінчиться війна на Донбасі, передбачення виявляються значущими. Але передбачення Ванги на 2022 рік для Донбасу все-таки може бути достовірним, але в цій ситуації важливо розуміти, якими можуть бути наслідки. Таким чином, важливо враховувати передбачення віри про Донбас на 2022 рік. Таким чином, кожен може обрати собі прогноз до душі. Коли цього не сталося, астрологиня Людмила Хомутовська у відео під заголовком "Жуткий прогноз! Коли завищені оптимістичні очікування не справджуються - настає розчарування. Астрологиня Яна Тимощук зробила розклад на картах Таро і визначила, що навесні 2023 року війна в Україні триватиме, домовленостей про мир досягнуто не буде, але буде багато втрат з обох сторін. А перуанським шаманам духи сказали, що мирний договір підпишуть до серпня 2023. Тарологиня Ірина Клевер також прогнозує перемогу вже цього року. Про 2023 рік говорить і астрологиня Анжела Перл в інтерв’ю Наталії Мосейчук.

Location

Occupation

ukrainatoday.com.ua
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: